Inwestycje zrealizowane

Wiślany Brzeg w Ustroniu

Ustroń, stolica Beskidu Śląskiego

 

Podstawowym profilem działalności Stark Development S.A. jest realizacja projektów deweloperskich w sektorze luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie zlokalizowanych w najpiękniejszych miejscowościach wypoczynkowych Polski południowej.


Jedną z nich jest niewątpliwie Ustroń – stolica Beskidu Śląskiego, położony w dolinie rzeki Wisły u podnóża Gór Czantoria i Równica. To idealne miejsce zarówno dla miłośników przyrody, jak i wielbicieli aktywnego wypoczynku czy zwolenników miejskich przyjemności. To właśnie w uzdrowiskowej części miasta, w dzielnicy Ustroń Polana, powstał jeden z naszych projektów – Wiślany Brzeg. 

Dlaczego Wiślany Brzeg?


Inwestycja posiada nie tylko dogodne połączenia komunikacyjne z pozostałą częścią Polski, ale także z sąsiednimi Czechami i Słowacją.


Lokalizacja obiektu umożliwia łatwy dostęp do:

  • pobliskich szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich, parków linowych, całorocznego toru saneczkowego, basenów, kortów tenisowych oraz ośrodków odnowy biologicznej
  • okolicznych restauracji, barów, kawiarni, dyskotek, pubów, sklepów, urzędów czy banków

Wiślany Brzeg to miejsce niezwykłe, otoczone zielenią, z widokiem na szczyt Czantorii i bezpośrednim dostępem do rzeki Wisły.


Inwestycja ta obejmuje łącznie osiem lokali o podwyższonym standardzie:

  • cztery mieszkania na parterze o powierzchni 44 m2 z dodatkowym, specjalnie wydzielonym pomieszczeniem rekracyjno-sportowym 55 m2,
  • cztery dwupoziomowe na piętrze z  użytkowym poddaszem o powierzchni 100 m2.


Wiślany Brzeg został ukończony w marcu 2009 r.

 

W sprzedaży znajduje się ostatni apartament!!!

 

 
 
opracowanie graficzne i realizacja: Jacek Janowski
 
apartamenty w Beskidach, apartamenty w Wiśle, apartamenty w Ustroniu