Relacje inwestorskie

Podstawowe informacje

Podstawowym profilem działalności Stark Development S.A. jest sprzedaż i realizacja projektów deweloperskich w sektorze luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach Polski południowej. Inwestycje realizowane przez Spółkę usytuowane są w Wiśle, Ustroniu i Mikołowie - Kamionce. Apartamenty Stark Development powstają z myślą o osobach zamożnych, poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Spółka realizuje również unikalne architektonicznie inwestycje na terenie Górnego Śląska.

Budowane przez Stark Development kompleksy apartamentów charakteryzują się nie tylko podwyższonym standardem, ale także dodatkowymi, atrakcyjnymi elementami infrastruktury (np. profesjonalne piwniczki do leżakowania i przechowywania wina). Dzięki znaczącemu zwiększeniu komfortu użytkowania lokali i atrakcyjnej lokalizacji, oferta Spółki cieszy się rosnącym zainteresowaniem zamożnych osób poszukujących odpoczynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Stark Development oferuje zarówno mieszkania w wysokim, uzgodnionym z nabywcą standardzie, jak i w wariancie deweloperskim, umożliwiającym dowolne zaaranżowanie apartamentu.

realizowane inwestycje

Wiślany Brzeg w Ustroniu

Wiślany Brzeg to miejsce niezwykłe, otoczone zielenią, z widokiem na szczyt Czantorii i bezpośrednim dostępem do rzeki Wisły.

Ostatni apartament w sprzedaży !!!

...»

 
 
opracowanie graficzne i realizacja: Jacek Janowski
 
apartamenty w Beskidach, apartamenty w Wiśle, apartamenty w Ustroniu